Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prezidenta SR nebudú voliť ani vojaci v zahraničných misiách OSN (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Citujem:
"Vojaci v zahraničných misiách chránia životy iných, riskujú svoje životy, plnia záväzky Slovenskej republiky v medzinárodných inštitúciách."
Slovenskí vojaci v zahraničných misiách sú obyčajní okupanti slúžiaci cudzím záujmom, žiadne životy nechránia, svoje životy riskujú kvôli peniazom a neplnia žiadne záväzky Slovenskej republiky v medzinárodných inštitúciách, pretože žiadny záväzok posielať vojakov okupovať cudzí štát neexistuje. Tak isto ako neexistuje záväzok NATO chrániť svojich členov. Sačí si prečítať článok 5 washingtonskej zmluvy.
 

Článok 5

The Parties agree that an armed attack against one or more of them in Europe or North America shall be considered an attack against them all and consequently they agree that, if such an armed attack occurs, each of them, in exercise of the right of individual or collective self-defence recognised by Article 51 of the Charter of the United Nations, will assist the Party or Parties so attacked by taking forthwith, individually and in concert with the other Parties, such action as it deems necessary, including the use of armed force, to restore and maintain the security of the North Atlantic area.
Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem, a proto odsouhlasily, že dojde-li k takovému ozbrojenému útoku, každá z nich uplatní právo na individuální nebo kolektivní obranu, uznané článkem 51 Charty Spojených národů, pomůže smluvní straně nebo stranám takto napadeným tím, že neprodleně podnikne sama a v souladu s ostatními stranami takovou akci, jakou bude považovat za nutnou, včetně použití ozbrojené síly, s cílem obnovit a udržet bezpečnost severoatlantické oblasti.
Každý takový útok a všechna opatření učiněná v jeho důsledku budou neprodleně oznámena Radě bezpečnosti. Tato opatření budou ukončena, jakmile Rada bezpečnosti přijme opatření nutná pro obnovení a zachování mezinárodního míru a bezpečnostiAny such armed attack and all measures taken as a result thereof shall immediately be reported to the Security Council. Such measures shall be terminated when the Security Council has taken the measures necessary to restore and maintain international peace and security .
 

 

"pomůže smluvní straně nebo stranám takto napadeným tím, že neprodleně podnikne sama a v souladu s ostatními stranami takovou akci, JAKOU BUDE POVAŽOVAT ZA NUTNOU"".
Čiže o forme pomoci rozhodne každý členský štát samostatne, podľa vlastnej úvahy. Čo môže byť aj len verbálne vyhlásenie.
 
Hodnoť

 

Ani ja nebudem volit prezidenta lebo je to zbytocna funkcia.
 
Hodnoť

 

Estonci volia on line od roku 2006. To len nasa strana a vlada pod vedenim sudruha fica a sudruha kalinaka tvrdi, ze my ako narod sme neschopni volit on line a je to tym padam zbytocne a vsetci sme totalne negramotni. Kazdy kto pride do prace a pracuje pre stat a bude dalej tvrdit ze online hlasovanie nepotrebujeme, lebo bla,bla,bla a lebo ine bla,bla,bla, mal by byt okamzite prepusteny z prace, vratene predsedu vlady alebo ineho neschpneho ministra to zariadit, ak to budu dalej tvrdit. Kua elon musk lieta do vesmiru a ponuka vesmirne sluzby a my tu platime nimandov, co nevedia postavit jednu cestu do kosic, nie su schopni zmenezovat pristup obcana k online volbe verejnych cinitelov. Iba plat a prachy chodia na ucet, ale vykon prace vo verejnej sluzbe ziadny
 

 

Estonci volia online aj preto, lebo ta krajina susedov Rusov, nemusi. Aj takymito vychytavkami ma od nich vacsi pokoj, ked umozni volit aj svojim ludom zo zahranicia.
U nas je situacia opacna. Ludia v zahranici su silne prozapadni, nemusia Fica, Danka a jeho bandu. A preto im Fico s Dankom nechcu dovolit volit, lebo by ich ohrozili vo volbach a oni by si tu nemohli dalej bacovat a tahat nas pod ruske objatie.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Štefan Holý: Sulík - nová verzia Jána Ľuptáka? 920
 2. Stanislav Martinčko: Izolujú úrady pre vírus Súmračnú ??? 794
 3. Martin Borguľa: Taká obyčajná normálnosť – to je to, čo tu chýba 665
 4. Jozef Kmeto: Kotlebovci chcú presadiť analýzu neslovanských čŕt niektorých občanov 418
 5. Pavel Weiss: Otvorená aj skrytá diskriminácia seniorov na pracovnom trhu 295
 6. Marián Viskupič: Koľko sa nabalil Robert Fico za 12 rokov? Ján Počiatek možno prezradil viac, ako chcel! 260
 7. Marek Strapko: Kým ma nezbili neonacisti... 179
 8. Jozef Sitko: Čo bude, ak uspejú: Fico, Kotleba, Danko aj Harabin? 139
 9. Vladimír Bednár: Zabitie Solejmáního ako odkaz pre Putina 121
 10. Viktor Križan: Pellegrini neklame, Smer s Kotlebom naozaj vládnuť nebude 106

Rebríčky článkov


 1. Dušan Seberíni: Len keď je válov
 2. Vladimír Krátky: Kde je Boris Kollár ?
 3. Matej Galo: Budúcnosť medzi Slovenskom a Britániou? Časť 2.
 4. Miška Emericiová: Psycho
 5. Milan Lacúch: Fatálne omyly duchovne hľadajúcich 2
 6. Matej Galo: SLOVENSKO POTREBUJE ODBORNÍKOV, AKO JE MARTIN KLUS. ČASŤ 1.
 7. Miška Emericiová: Skaza
 8. Július Kovács: Bela charakter a Ríško balonik si myslia o ľuďoch, že sú h*vná.
 9. Vladimír Seman: Otvorený list Richardovi Sulíkovi o Zemplínskej šírave
 10. Miška Emericiová: Balada o klaunovi


Už ste čítali?